HOME
HOME
Home Page English
Over Rood-Wit
Adresgegevens
Geschiedenis
100-jarig jubileum
Tickets
Normen en Waarden
Privacy
Vertrouwenscontactpersonen
Technisch Beleid
Rood-Wit V. Clublijn
Clubliedjes
Het Clublied
Ware Kampioenen
Clublied OldStars
Teams
Senioren
RW1
RW2
RW3
RW4
RW5
RW1-za
RW2-za
RW3-za
RW4-za
O23-1
VR1
VR1-ma
Veteranen
Old Stars
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
Specials
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
JO6-1
Trainingsoverzicht
Trainingsinstructies
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslag uploaden
Leden
Inschrijven
Overschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Proeftraining
Contributie en leeftijdsgrenzen
Stichting Leergeld
Ledenadministratie
Verjaardagen
In memoriam
Sponsoring
Rood-Wit sponsoren
Sponsorkliks
Rood-Wit V. Clublijn
Acties van onze sponsoren
Nieuws
Clubnieuws
Pupil van de Week
Tikkie Terug
Archief
Activiteiten
Activiteiten
On-line reserveren
Contact
Adresgegevens
Bestuur
Commissies
Suggesties of vragen?
Apps
Voetbal.nl
Wedstrijdzaken
Rinus
Social Media
Vrijwilligers
Vrijwilligers
Gedragsregels
VOG
HOME
+
HOME
Home Page English
Over Rood-Wit
+
Adresgegevens
Geschiedenis
100-jarig jubileum
+
100-jarig jubileum
Tickets
Normen en Waarden
Privacy
Vertrouwenscontactpersonen
Technisch Beleid
Rood-Wit V. Clublijn
Clubliedjes
+
Het Clublied
Ware Kampioenen
Clublied OldStars
Teams
+
Senioren
+
Senioren
RW1
RW2
RW3
RW4
RW5
RW1-za
RW2-za
RW3-za
RW4-za
O23-1
VR1
VR1-ma
Veteranen
Old Stars
Junioren
+
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
Specials
Pupillen
+
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
JO6-1
Trainingsoverzicht
Trainingsinstructies
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslag uploaden
Leden
+
Inschrijven
Overschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Proeftraining
Contributie en leeftijdsgrenzen
Stichting Leergeld
Ledenadministratie
Verjaardagen
In memoriam
Sponsoring
+
Rood-Wit sponsoren
Sponsorkliks
Rood-Wit V. Clublijn
Acties van onze sponsoren
Nieuws
+
Clubnieuws
Pupil van de Week
Tikkie Terug
Archief
Activiteiten
+
Activiteiten
On-line reserveren
Contact
+
Adresgegevens
Bestuur
Commissies
Suggesties of vragen?
Apps
+
Voetbal.nl
Wedstrijdzaken
Rinus
Social Media
Vrijwilligers
+
Vrijwilligers
Gedragsregels
VOG
Uitslagen
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Details
di 26-mrt. 18:30
SV Reeshof JO11-2
Rood-Wit V JO11-1
5 - 2
zo 24-mrt. 14:30
Beerse Boys 1
Rood-Wit V 1
5 - 0
zo 24-mrt. 12:00
Rood-Wit V 3
Waalre 3
2 - 3
zo 24-mrt. 12:00
Acht 2
Rood-Wit V 2
4 - 1
zo 24-mrt. 10:00
Rood-Wit V 4
Riethoven 3
3 - 0
za 23-mrt. 17:00
Rood-Wit V za-2
Nijnsel 2
0 - 3
za 23-mrt. 15:00
Rood-Wit V za-4
SV De Braak 3
3 - 4
za 23-mrt. 15:00
Rood-Wit V JO19-1
Geldrop JO19-1
4 - 2
za 23-mrt. 13:15
Bergeijk JO15-1JM
Rood-Wit V JO15-1G
3 - 1
za 23-mrt. 13:00
Rood-Wit V JO15-2
EFC JO15-4JM
7 - 2
za 23-mrt. 13:00
Rood-Wit V JO17-1
Reusel Sport/CoTrans JO17-1
3 - 1
za 23-mrt. 11:30
Rood-Wit V JO13-1
RKVVO JO13-2
6 - 1
za 23-mrt. 11:30
Rood-Wit V JG1 (Specials)
Viola JG1
1 - 8
za 23-mrt. 11:15
FC Cranendonck JO13-1
Rood-Wit V JO13-2
1 - 3
za 23-mrt. 11:00
Bladella JO11-3JM
Rood Wit V JO11-3
0 - 3
za 23-mrt. 10:00
Rood-Wit V JO11-2
De Valk JO11-2
3 - 1
za 23-mrt. 10:00
Rood-Wit V JO12-1
UNA JO12-4
1 - 3
za 23-mrt. 10:00
Rood Wit V G1
FC Eindhoven AV G1JM
0 - 8
wo 20-mrt. 20:30
Brabantia 2
Rood-Wit V za-3
6 - 3
zo 17-mrt. 14:30
Rood-Wit V 1
Braakhuizen 1
1 - 3
zo 17-mrt. 12:00
Rood-Wit V 2
RPC 2
2 - 2
zo 17-mrt. 11:45
UNA 5
Rood-Wit V 4
1 - 0
zo 17-mrt. 10:00
Rood-Wit V 5
Hoogeloon 6
2 - 2
zo 17-mrt. 10:00
Beerse Boys VR3
Rood-Wit V VR1
0 - 1
zo 17-mrt. 10:00
Reusel Sport/CoTrans 5
Rood-Wit V 3
3 - 2
za 16-mrt. 17:00
Rood-Wit V za-1
SV De Braak 1
0 - 1
za 16-mrt. 16:00
Rood Wit V Vet
PSV/av
1 - 3
za 16-mrt. 15:00
Dommelen 3
Rood-Wit V za-4
0 - 6
za 16-mrt. 15:00
Bladella JO19-1
Rood-Wit V JO19-1
0 - 5
za 16-mrt. 14:30
Rust Roest 1
Rood-Wit V za-2
1 - 2
za 16-mrt. 13:00
Rood-Wit V JO15-1G
Oirschot Vooruit JO15-1
0 - 8
za 16-mrt. 12:00
Bergeijk JO13-1
Rood-Wit V JO13-1
1 - 0
za 16-mrt. 11:45
Boxtel JO15-1
Rood-Wit V JO15-2
3 - 7
za 16-mrt. 11:30
Rood-Wit V JO13-2
Reusel Sport/CoTrans JO13-2
3 - 0
za 16-mrt. 11:00
Jong Brabant JG1JM
Rood-Wit V JG1 (Specials)
12 - 5
za 16-mrt. 11:00
EFC JO17-2
Rood-Wit V JO17-1
1 - 8
za 16-mrt. 10:50
Moerse Boys G1JM
Rood Wit V G1
2 - 9
za 16-mrt. 10:00
Rood-Wit V JO11-2
Waalre JO11-2
2 - 5
za 16-mrt. 10:00
Rood-Wit V JO11-1
Jong Brabant JO11-1
3 - 0
za 16-mrt. 09:30
SJO Casteren-Netersel JO11-1JM
Rood Wit V JO11-3
8 - 5
za 16-mrt. 08:45
FC Eindhoven AV JO12-5
Rood-Wit V JO12-1
2 - 3