Aankondigingen

Het einde van het competitie seizoen nadert. De laatste wedstrijden en toernooien worden afgewerkt, en seizoensafsluitingen worden gepland. Helaas zullen er enkele spelers zijn die onze club gaan verlaten, om te stoppen met voetbal of om elders hun voetbal carrière voort te zetten. Voor hen hebben we een kleine checklist om ervoor te zorgen dat dit vlekkeloos verloopt.

Checklist:

  1. Rood-Wit kan jullie overschrijvingen en mutaties pas goedkeuren wanneer jullie aan je financiële verplichtingen hebben voldaan (zoals contributie, gele en rode kaarten).
  2. Daarnaast dienen ook ALLE Rood-Wit eigendommen (bijv. kleding en voetbaltas) te zijn ingeleverd.
  3. Tenslotte is het goed om te weten dat je je op uiterlijk 14 juni kunt laten overschrijven.

Indien je aan bovenstaande hebt voldaan, zal Rood-Wit meewerken aan een overschrijving. Het bestuur wenst alle leden die onze club verlaten heel veel geluk voor de toekomst. En weet dat de Rood-Wit deur altijd voor jullie openstaat!

Met sportieve groet,
Bestuur Rood-Wit Veldhoven

Zoeken

Log in or create an account