HOME
HOME
Home Page English
Over Rood-Wit
Adresgegevens
Geschiedenis
100-jarig jubileum
Tickets
Normen en Waarden
Privacy
Vertrouwenscontactpersonen
Technisch Beleid
Rood-Wit V. Clublijn
Clubliedjes
Het Clublied
Ware Kampioenen
Clublied OldStars
Teams
Senioren
RW1
RW2
RW3
RW4
RW5
RW1-za
RW2-za
RW3-za
RW4-za
O23-1
VR1
VR1-ma
Veteranen
Old Stars
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
Specials
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
JO6-1
Trainingsoverzicht
Trainingsinstructies
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslag uploaden
Leden
Inschrijven
Overschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Proeftraining
Contributie en leeftijdsgrenzen
Stichting Leergeld
Ledenadministratie
Verjaardagen
In memoriam
Sponsoring
Rood-Wit sponsoren
Sponsorkliks
Rood-Wit V. Clublijn
Acties van onze sponsoren
Nieuws
Clubnieuws
Pupil van de Week
Tikkie Terug
Archief
Activiteiten
Activiteiten
On-line reserveren
Contact
Adresgegevens
Bestuur
Commissies
Suggesties of vragen?
Apps
Voetbal.nl
Wedstrijdzaken
Rinus
Social Media
Vrijwilligers
Vrijwilligers
Gedragsregels
VOG
HOME
+
HOME
Home Page English
Over Rood-Wit
+
Adresgegevens
Geschiedenis
100-jarig jubileum
+
100-jarig jubileum
Tickets
Normen en Waarden
Privacy
Vertrouwenscontactpersonen
Technisch Beleid
Rood-Wit V. Clublijn
Clubliedjes
+
Het Clublied
Ware Kampioenen
Clublied OldStars
Teams
+
Senioren
+
Senioren
RW1
RW2
RW3
RW4
RW5
RW1-za
RW2-za
RW3-za
RW4-za
O23-1
VR1
VR1-ma
Veteranen
Old Stars
Junioren
+
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
Specials
Pupillen
+
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7-1
JO7-2
JO6-1
Trainingsoverzicht
Trainingsinstructies
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslag uploaden
Leden
+
Inschrijven
Overschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Proeftraining
Contributie en leeftijdsgrenzen
Stichting Leergeld
Ledenadministratie
Verjaardagen
In memoriam
Sponsoring
+
Rood-Wit sponsoren
Sponsorkliks
Rood-Wit V. Clublijn
Acties van onze sponsoren
Nieuws
+
Clubnieuws
Pupil van de Week
Tikkie Terug
Archief
Activiteiten
+
Activiteiten
On-line reserveren
Contact
+
Adresgegevens
Bestuur
Commissies
Suggesties of vragen?
Apps
+
Voetbal.nl
Wedstrijdzaken
Rinus
Social Media
Vrijwilligers
+
Vrijwilligers
Gedragsregels
VOG
Programma - Thuis
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Competitiesoort
Details
za 30-mrt. 11:15
Rood-Wit V JO15-1G
DBS JO15-2
regulier
za 30-mrt. 11:30
Rood-Wit V JG1 (Specials)
Dubbeldam JG2
regulier
za 30-mrt. 13:00
Rood-Wit V JO15-2
RPC JO15-3
regulier
za 30-mrt. 13:00
Rood-Wit V JO17-1
FC Eindhoven AV JO17-1
regulier
za 30-mrt. 15:00
Rood-Wit V za-3
DBS 2
regulier
za 30-mrt. 15:00
Rood-Wit V za-4
UNA 2
regulier
ma 01-apr. 12:00
Rood-Wit V VR1
SV Valkenswaard VR1
regulier
ma 01-apr. 13:00
Rood-Wit V za-3
Wilhelmina Boys 3
regulier
ma 01-apr. 15:00
Rood-Wit V za-4
UDI'19/CSU 2
beker
za 06-apr. 09:00
Rood Wit V JO9-3
ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1
regulier
za 06-apr. 09:00
Rood-Wit V JO8-2G
EFC, JO8-4JM
regulier
za 06-apr. 09:05
Rood Wit V JO7-2JM
RPC JO7-7JM
regulier
za 06-apr. 09:10
Rood-Wit V JO7-1G
RKSV Nuenen JO7-2
regulier
za 06-apr. 10:00
Rood Wit V JO11-3
RKVVO JO11-6
regulier
za 06-apr. 10:00
Rood-Wit V JO10-1G
UNA JO10-1
regulier
za 06-apr. 13:00
Rood-Wit V JO15-2
DAW Schaijk JO15-3JM
regulier
za 06-apr. 13:00
Rood-Wit V JO17-1
SV Budel JO17-1
regulier
za 06-apr. 15:00
Rood-Wit V za-3
VV Trinitas Oisterwijk 4
regulier
za 06-apr. 16:00
Rood Wit V Veteranen
Ghana vrienden
oefen
za 06-apr. 17:00
Rood-Wit V za-1
BES 1
regulier
zo 07-apr. 10:00
Rood-Wit V 4
Knegselse Boys 4
regulier
zo 07-apr. 10:00
Rood-Wit V 5
Wilhelmina Boys 6
regulier
zo 07-apr. 12:00
Rood-Wit V 2
DBS 2
regulier
zo 07-apr. 14:30
Rood-Wit V 1
Nijnsel 1
regulier
za 13-apr. 09:00
Rood Wit V JO9-1JM
Brabantia JO9-1
regulier
za 13-apr. 09:00
Rood Wit V JO9-2JM
De Raven JO9-1
regulier
za 13-apr. 09:00
Rood-Wit V JO8-1G
RKVVO, JO8-3JM
regulier
za 13-apr. 09:05
Rood Wit V JO7-2JM
RPC JO7-7JM
regulier
za 13-apr. 09:25
Rood-Wit V JO7-1G
RKSV Nuenen JO7-2
regulier
za 13-apr. 10:00
Rood Wit V G1
RKKSV G1
regulier
za 13-apr. 10:00
Rood-Wit V JO12-1
EFC JO12-3JM
regulier
za 13-apr. 10:00
Rood-Wit V JO11-2
De Weebosch JO11-1
regulier
za 13-apr. 10:00
Rood-Wit V JO11-1
NAC Breda JO11-2
regulier
za 13-apr. 10:00
Rood Wit V JO10-2
DBS JO10-7JM
regulier
za 13-apr. 11:30
Rood-Wit V JO13-1
Hapert, JO13-1JM
regulier
Programma - Uit
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Competitiesoort
Details
za 30-mrt. 13:00
ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-2
Rood-Wit V JO13-1
regulier
ma 01-apr. 09:45
De Raven 4
Rood-Wit V 5
regulier
ma 01-apr. 11:00
Dommelen 7
Rood-Wit V 4
regulier
wo 03-apr. 18:30
UNA JO17-2
Rood-Wit V JO17-1
regulier
za 06-apr. 08:30
DBS JO7-3
Rood-Wit V JO7-1G
regulier
za 06-apr. 08:45
Best Vooruit JO7-3
Rood Wit V JO7-2JM
regulier
za 06-apr. 08:45
Marvilde JO10-3JM
Rood Wit V JO10-2
regulier
za 06-apr. 08:45
UNA JO9-2
Rood Wit V JO9-1JM
regulier
za 06-apr. 08:50
S.V. Tongelre JO7-2
Rood-Wit V JO7-1G
regulier
za 06-apr. 09:00
Dongen JO11-1
Rood-Wit V JO11-1
regulier
za 06-apr. 09:00
Reusel Sport/CoTrans JO9-2
Rood Wit V JO9-2JM
regulier
za 06-apr. 09:25
Waalre JO7-1
Rood Wit V JO7-2JM
regulier
za 06-apr. 10:00
DBS JO8-3
Rood-Wit V JO8-1G
regulier
za 06-apr. 11:00
Sparta'30 G1
Rood Wit V G1
regulier
za 06-apr. 11:00
Terlo JO11-1
Rood-Wit V JO11-2
regulier
za 06-apr. 11:30
De Raven JO13-1JM
Rood-Wit V JO13-1
regulier
za 06-apr. 11:30
RKVVO JO12-4
Rood-Wit V JO12-1
regulier
za 06-apr. 12:30
ZSC JO13-1JM
Rood-Wit V JO13-2
regulier
za 06-apr. 13:15
Reusel Sport/CoTrans JO15-1
Rood-Wit V JO15-1G
regulier
za 06-apr. 15:00
S.V. Brandevoort JO19-1
Rood-Wit V JO19-1
regulier
za 06-apr. 15:15
DVS 2
Rood-Wit V za-2
regulier
zo 07-apr. 09:45
Pusphaira VR2
Rood-Wit V VR1
regulier
za 13-apr. 08:30
Nieuw Woensel JO10-3
Rood-Wit V JO10-1G
regulier
za 13-apr. 08:45
DBS JO7-7
Rood Wit V JO7-2JM
regulier
za 13-apr. 08:45
RPC JO7-8
Rood-Wit V JO7-1G
regulier
za 13-apr. 08:45
RKVVO JO9-3
Rood Wit V JO9-3
regulier
za 13-apr. 08:45
SV Valkenswaard JO8-2
Rood-Wit V JO8-2G
regulier
za 13-apr. 09:05
DBS JO7-3
Rood-Wit V JO7-1G
regulier
za 13-apr. 09:25
Waalre JO7-1
Rood Wit V JO7-2JM
regulier
za 13-apr. 09:30
Bladella JO11-2JM
Rood Wit V JO11-3
regulier
za 13-apr. 10:00
Brederodes JG1JM
Rood-Wit V JG1 (Specials)
regulier
za 13-apr. 12:45
Wilhelmina Boys 3
Rood-Wit V za-3
regulier
za 13-apr. 13:00
FC Uden JO15-2JM
Rood-Wit V JO15-2
regulier
za 13-apr. 14:45
SV Someren JO17-2
Rood-Wit V JO17-1
regulier
za 13-apr. 15:30
Jan van Arckel 1
Rood-Wit V za-1
regulier