• Programma - Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    vr 21-aug. 18:45Rood-Wit V 1RKVVO-UNA-MARVILDEVeldhoven Cup
    za 22-aug. 10:30Rood-Wit V JO17-2RPC JO17-2oefen
    za 22-aug. 12:30Rood-Wit V JO19-1SBC JO19-1Oefen
    di 25-aug. 20:15Rood-Wit V 1SV Budel 1nederlaagtoernooi
    wo 26-aug. 18:45Rood-Wit V JO13-1RKVVO JO13-1oefenwedstrijd
    za 29-aug. 11:30Rood-Wit V JO13-2Hoogeloon JO13-1beker
    za 29-aug. 13:00Rood-Wit V JO17-1RKSV Nuenen JO17-2beker
    za 29-aug. 13:00Rood-Wit V JO15-2Geldrop JO15-2beker
    za 29-aug. 15:00Rood-Wit V 2 (za)ODC 2beker
    za 29-aug. 15:00Rood-Wit V JO19-2RKSV Nuenen JO19-3beker
    za 29-aug. 15:00Rood-Wit V JO19-1RKSV Nuenen JO19-4beker
    zo 30-aug. 10:00Rood-Wit V 5Marvilde 5beker
    zo 30-aug. 12:00Rood-Wit V 2Marvilde 2beker
    zo 30-aug. 12:00Rood-Wit V VR1Beerse Boys VR2beker
    zo 30-aug. 12:00Rood-Wit V 3UNA 5beker
    zo 30-aug. 14:30Rood-Wit V 1RVUbeker
    za 05-sep. 11:30Rood-Wit V JO13-1Woenselse Boys JO13-2beker
    za 05-sep. 13:00Rood-Wit V JO15-1Wilhelmina Boys JO15-1beker
    za 05-sep. 13:00Rood-Wit V JO17-2Brabantia JO17-3beker
    za 05-sep. 15:00Rood-Wit V JO19-3RKVVO JO19-2beker
    zo 06-sep. 10:00Rood-Wit V 4DOSKO'32 2beker
    di 08-sep. 20:15Rood-Wit V 1Wilhelmina Boys 1nederlaagtoernooi
    za 12-sep. 11:30Rood-Wit V JO13-2DVS JO13-2Gbeker
    za 12-sep. 13:00Rood-Wit V JO15-1UNA JO15-1Gbeker
    za 12-sep. 13:00Rood-Wit V JO17-2SBC JO17-5Gbeker
    za 12-sep. 13:00Rood-Wit V JO17-1SV Valkenswaard JO17-2beker
    za 12-sep. 13:00Rood-Wit V JO15-2FC Eindhoven AV JO15-2Gbeker
    za 12-sep. 15:00Rood-Wit V 2 (za)Zwaluw VFC 3beker
    za 12-sep. 15:00Rood-Wit V JO19-1Geldrop JO19-2beker
    za 12-sep. 15:00Rood-Wit V JO19-2Marvilde JO19-1beker
    zo 13-sep. 10:00Rood-Wit V 4Bladella 5beker
    zo 13-sep. 12:00Rood-Wit V 2RKVVO 2beker
    zo 13-sep. 12:00Rood-Wit V VR1Hapert VR2beker
  • Programma - Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortDetails
    di 18-aug. 20:00RKDSV 1Rood-Wit V 1oefen
    di 18-aug. 20:00RKDSV 2Rood-Wit V 2oefen
    za 22-aug. 13:00RKVVO JO15-1Rood-Wit V JO15-1oefenwedstrijd
    zo 23-aug. 14:00DBS 2Rood-Wit V 2oefenwedstrijd
    ma 24-aug. 19:30Marvilde JO15-1Rood-Wit V JO15-1oefen
    za 29-aug. 10:15Schijndel/de wit JO11-1Rood-Wit V JO11-1oefen
    za 29-aug. 11:30BMC JO13-1Rood-Wit V JO13-1beker
    za 29-aug. 12:15DBS JO17-4Rood-Wit V JO17-2beker
    za 29-aug. 13:00Best Vooruit JO15-1Rood-Wit V JO15-1beker
    za 29-aug. 15:30RKSV Nuenen JO19-5Rood-Wit V JO19-3beker
    zo 30-aug. 12:00EFC 6Rood-Wit V 4beker
    za 05-sep. 11:30RPC JO13-2Rood-Wit V JO13-2beker
    za 05-sep. 11:30Dommelen JO15-2GRood-Wit V JO15-2beker
    za 05-sep. 14:30VV Trinitas Oisterwijk JO19-2Rood-Wit V JO19-2beker
    za 05-sep. 15:00Marvilde JO19-2Rood-Wit V JO19-1beker
    za 05-sep. 15:00Geldrop JO17-2Rood-Wit V JO17-1beker
    za 05-sep. 15:30VV Trinitas Oisterwijk 4Rood-Wit V 2 (za)beker
    zo 06-sep. 09:45SV Unitas'59 3Rood-Wit V 2beker
    zo 06-sep. 09:45UNA 13Rood-Wit V 5beker
    zo 06-sep. 11:30Waalre 3Rood-Wit V 3beker
    zo 06-sep. 12:00Terlo VR1Rood-Wit V VR1beker
    zo 06-sep. 14:30VolhardingRood-Wit V 1beker
    za 12-sep. 11:30SCG'18 JO13-1Rood-Wit V JO13-1beker
    za 12-sep. 13:30FC Eindhoven AV JO19-3Rood-Wit V JO19-3beker
    zo 13-sep. 11:30Knegselse Boys 2Rood-Wit V 3beker
    zo 13-sep. 12:45Steensel 3Rood-Wit V 5beker
    zo 13-sep. 14:30Venlosche BoysRood-Wit V 1beker